W naszej szkole realizowanych jest szereg zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania naszych uczniów dzięki, którym dzieci poszerzają swoje pasje oraz miło spędzają czas w szkole wspólnie z rówieśnikami również po lekcyjnych.

Oferujemy następujące zajęcia dodatkowe:

Szkolne ATELIER – koło plastyczne, Koło artystyczno-teatralne, Zuchy, Grupa misyjna, Koło Caritas, Origami, Anglojęzyczne koło teatralno-muzyczne, Koło dla ekonomistów, Koło dziennikarskie, Chór, Koło historyczne,
Klub cheerleaderek, Koło informatyczne, Koło taneczne, Zajęcia sportowe.

 

Terminarz zajęć w roku szkolnym 2021/2022
Zajęcia dodatkowe prowadzone są wyłącznie w trybie stacjonarnym.

Dodatkowe zajęcia rozwijające zainteresowaniaKlasyDzień tygodniaGodzinasalaProwadzący
Koło artystyczno-teatralne1-3Piątek13.40-14.25s.10mgr Anna Jakubczyk
Szkolne ATELIER
zajęcia plastyczne
4-8Czwartek15.30-17.00s. 31mgr Monika Rożek
Origami i plastyka1-3Wtorek8.00-8.45s. 19mgr Joanna Kasińska
Zuchy

1-3Czwartek15.00-16.00s.8mgr Anna Antoniak


Grupa Misyjna1-3Piątek8.00-8.45s.3mgr Joanna Borek
Koło Caritas4-8Piątek16.00-17.00s.32 mgr Aneta Masternak
Anglojęzyczne Koło Teatralno-Muzyczne4-8Środa14.25-15.10s.23mgr Justyna Chojnacka
mgr Ewelina Jurasz
Koło dziennikarskie4-8Piątek7.05-7.50s.25mgr Joanna Karolewska
mgr Edyta Wykrota
Koło plastyczno-muzyczne4-8Wtorek8.00-8.45s. 31 mgr Izabela Krzak
Koło historyczne5Piątek13.40-14.35s.23dr Leszek Madej
Koło dla ekonomistów6Wtorek7.05-7.50s.32 mgr Karolina Dybiec
Koło geograficzne7-8Poniedziałek13.40-14.25s.33 mgr Renata Prucnal

Zajęcia sportowo-taneczne

Dodatkowe zajęcia rozwijające zainteresowaniaKlasaDzień tygodniaGodzinasalaProwadzący
Klub cheerleaderek4-6Obecnie trwa rekrutacja dziewczynek do zespołu.Dokładny termin podany zostanie wkrótce.sala gimnastycznaRenata Pypeć
Koło taneczne1-3Poniedziałek12.45-13.30s.3mgr Monika Majewska
Zajęcia sportowe
Terminy zostaną podane wkrótce
Zobacz obraz źródłowyFitness dla uczniów, rodziców i nauczycieli

(zajęcia prowadzone w ramach Stowarzyszenia MOC)

Wtorek

Czwartek

17.30-18.30

17.30-18.30

sala gimnastycznamgr Monika Kowalska

Dodatkowe zajęcia przedmiotowe przygotowujące do egzaminów i konkursów
oraz rozwijające zainteresowania

przedmiot
klasaNauczycielDzień tygodniaSala Godzina
matematykaKonsultacje
dla kl. VIII
mgr Małgorzata Kwiecieńworeks. 2213.30-14.15
Konsultacje
dla kl. VIII
mgr Małgorzata Kwiecieńśrodas. 227.05-7.50
VIImgr Renata PrucnalCzwarteks. 3314.25-15.20
j.polski

VIIImgr Katarzyna StolaCzwartekon-line16.00-16.45
j. angielskiVIIIb, VIIIcmgr Ewelina JuraszWtorekon-line16.30-17.15
VIIIamgr Justyna ChojnackaWtorekon-line16.30-17.15
Kontury Świata z państwami pdf do wydruku | World map coloring page, Super coloring pages, Coloring pagesgeografiaIV-VImgr Renata PrucnalŚrodas. 3313.30-14.25
Analiza przepływu krwi przez zastawkę aortybiologiamgr Dorota CzarneckaPoniedziałeks. 3915.30-16.15
informatykaIV-VIIImgr Elżbieta JasiakPoniedziałeks. 2615.30-16.15
Niemcy Mapy Ikona, Konturu Styl Ilustracja Wektor - Ilustracja złożonej z dortmund, atlant: 82593378j. niemieckiVII-VIIImgr Magdalena SkarbaCzwarteks.2715.30-16.16

Dodatkowe zajęcia wspomagające

przedmiot
klasaNauczycielDzień tygodniaSala Godzina
matematykaVII
VI
mgr Karolina DybiecPoniedziałek
Wtorek
s. 327.05 – 7.50
7.05 – 7.50
VIIImgr Małgorzata KwiecieńCzwarteks. 2213.40 – 14.25
VII cmgr Renata PrucnalCzwarteks. 337.05 – 7.50
IVamgr Iwona Waśniewska-GruntPiąteks. 338.00-8.45
Vamgr Iwona Waśniewska-GruntCzwarteks. 337.07-7.50
Vbmgr Iwona Waśniewska-GruntPoniedziałeks. 338.00-8.45
j.polski

VImgr Edyta WykrotaPoniedziałeks. 258.00-8.45
Vmgr Edyta WykrotaCzwarteks. 258.00-8.45
VIImgr Katarzyna StolaPiąteks.2712.45-13.30
j. angielskiIV – Vmgr Regina BocianPoniedziałeks. 3114.25-15.10
VI – VIImgr Kamil GranatŚrodaon-line16.30-17.15
Fizyki Ikony Wektor Odizolowywający Na Białym Tle, Fizyka Znak, Znak I Symbole W Cienkim Liniowym Konturze, Projektujemy Ilustracja Wektor - Ilustracja złożonej z szkoła, eksperyment: 134073851fizykamgr B. BorowskaCzwarteks. 3214.35-15.20

Zajęcia wyrównawcze dla klas 0-III

przedmiotklasaNauczycielDzień tygodniaSalaGodzina
edukacja wczesnoszkolna

IIIamgr Anna Agatowskaczwartek
wtorek
s. 212.30-13.30
IIIcmgr Joanna Kasińskaśrodas. 198.00-8.45
j. angielski1-3mgr Kalina Łabuzczwartek8.00-8.45
Skip to content