W naszej szkole realizowanych jest szereg zajęć pozalekcyjnych rozwijających zainteresowania naszych uczniów  dzięki, którym dzieci poszerzają swoje pasje oraz miło spędzają czas w szkole wspólnie z rówieśnikami również po lekcyjnych.

             

Oferujemy następujące zajęcia dodatkowe:

Origami, Koło plastyczne, Harcerstwo, Zuchy, Grupa misyjna, Koło Caritas, Gry planszowe,
Koło teatralne, Koło podróżnika, Koło dziennikarskie, Chór, Szachy, Klub cheerleaderek,
Koło taneczne, Tenis stołowy, Zajęcia sportowe, Aerobik dla dzieci i rodziców, Boks.

 

Terminarz zajęć

Dodatkowe zajęcia rozwijające zainteresowaniaKlasyDzień tygodniaGodzinasalaProwadzący
Młodzi dekoratorzy –
Koło plastyczno-techniczne/origami
1-3Czwartek13.40-14.25s.6Andryka Agnieszka
4-8Środa
Poniedziałek
7.05-7.50
12.45-13.30
s.27
s.37
Kasińska Joanna
Farys Dorota
Harcerstwo/zuchy

1-3Wtorek15.00-16.30s.18Antoniak Anna
4-8Środa15.00-16.00s.18Antoniak Anna


Grupa Misyjna2Wtorek11.50-12.35s.2Borek Joanna
Koło Caritas4-8Środa14.35-15.20s.32Masternak Aneta
Gry planszowe1-3Wtorek13.40-14.25s.5Borek Joanna
4-8Wtorek14.35-15.20s.36Jasiak Elżbieta
Koło Teatralne1-3Środa11.50-12.35s.5Dulny Dorota
4-8Środa15.30-16.15s.23Kubasińska Beata
Koło podróżnika5-8Poniedziałek14.35-15.20s.33Jurasz Ewelina
Prucnal Renata
4Czwartek14.30-15.15s.29Smolińska Monika
Koło dziennikarskie4-8Czwartek7.05-7.50s.25Karolewska Joanna
Wykrota Edyta
Chór4-8Poniedziałek

Wtorek

7.05-7.50

13.30-14.20

s. 31Krzak Izabela
Szachy4-8Piątek7.05-7.50s.34Waśniewska-Grunt Iwona
1-3Środa12.45-13.30s.34

Zajęcia sportowo-taneczne

Dodatkowe zajęcia rozwijające zainteresowaniaKlasaDzień tygodniaGodzinasalaProwadzący
Aerobic
(dla dzieci i rodziców)
1-8Wtorek17.00-18.00Sala gimnastycznaKowalska Monika
Klub cheerleaderek4-8Poniedziałek15.35-16.20Sala gimnastycznaKowalska Monika
Pypeć Renata
Koło taneczne2-3Poniedziałek12.35-13.30s.3Majewska Monika
4-8Poniedziałek15.35-16.20Sala gimnastycznaKowalska Monika
Pypeć Renata


Tenis stołowy
dla dziewczyn
4-8Środa13.40-14.25Sala gimnastycznaPypeć Renata
Tenis stołowy
dla chłopców
4-8Środa13.40-14.25Sala gimnastycznaMęciwoda Andrzej
Zajęcia sportowe

4-8Piątek13.40-14.25Sala gimnastyczna
1-3Piątek/
Sobota
15.00-18.00/
10.00-13.00
Sala gimnastycznaMajewska Monika
4-8Piątek/
sobota
15.00-18.00/
10.00-13.00
Sala gimnastycznaMęciwoda Andrzej
Boks
(udział w zajęciach za zgodą rodziców)
6-8Wtorek16.30-17.30Sala gimnastyczna

Zajęcia wyrównawcze dla klas IV-VIII

przedmiot
klasaNauczycielDzień tygodniaGodzina
matematykaIV a, b, c, dR. PrucnalWtorek7.05-7.50
V a, b, cM. KwiecieńŚroda14.35-15.20
VI a, bM. KwiecieńŚroda13.40-14.25
VII a, bI. Waśniewska-GruntCzwartek7.05-7.50
VIII aM. KwiecieńCzwartek7.05-7.50
VIII bR. PrucnalWtorek14.35-15.20
j.polskiIV a, b, c, dJ. KarolewskaŚroda7.05-7.50
V a, b, cJ. KasińskaPiątek7.05-7.50
VII a, bJ. KarolewskaPoniedziałek7.05-7.50
j. angielskiIV a, b, c, dK. GranatPiątek7.05-7.50
V a, b, cJ. ChojnackaWtorek13.40-14.25
VI a, bK. GranatŚroda7.05-7.50
V bK. GranatWtorek8.00-8.45

Zajęcia dla uczniów zdolnych
oraz przygotowujące do egzaminu kl. VIII

przedmiot klasaNauczycielDzień tygodniaGodzina
matematykaIV a, b, c, dR. PrucnalŚroda7.05-7.50
V a,b,cM.KwiecieńCzwartek14.35-15.20
VIII bR. PrucnalŚroda14.35-15.20
j.polskiVI a, bB. KubasińskaŚroda7.05-7.50
VIII aJ. KarolewskaPiątek7.05-7.50
j.angielskiIV a, b, c, dJ. ChojnackaWtorek12.45-13.30
II a, b
III a
J. ChojnackaPiątek7.05-7.50
VI bR. BocianPiątek14.30-15.15
VIII aE. JuraszPoniedziałek13.35-14.25