Rok 2019/2020

Roksana Krzysztoń, Michał Nowakowski, Jakub Ruszkiewicz pod opieką pani Renaty Pypeć reprezentowali naszą szkołę w Powiatowym Konkursie ,,Dzisiaj sport jutro zdrowie”. Po zaciętej rywalizacji nasi uczniowie zajęli 2 miejsce.

 

Michał Kasprowicz i Bartosz Kaczor3 miejsce w Tenisie stołowym chłopców rocznik 2007 w zawodach miejskich o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego

 

Nella Kwiatkowska i Ola Sałkowska wygrały Mistrzostwa Ostrowca Świętokrzyskiego w tenisie stołowym rocznik 2005-2006 na rok szkolny 2019/2020.

 

Beata Adamska, Nikola Wróblewska, Roksana Pasiek i Maja Kawałek reprezentowały naszą szkołę w turnieju tenisa stołowego o Mistrzostwo Ostrowca Świętokrzyskiego zajmując 3 i 4 miejsce.

 

Kolejne sukcesy uczniów naszej szkoły w turnieju judo:
Natalia Janik-klasa 2a
Bartosz Sobura-klasa 1c
Sebastian Rola -klasa 6b

 

17 października uczniowie klas 5,6,7 reprezentowali naszą szkołę w Indywidualnych biegach przełajowych. Oczywiście na wysokości zadania stanął Michał Kasprowicz z klasy 6 a, który zajął I miejsce w roczniku 2007-2008.

 

Matematyczni kodożercy
17 października 2019 r., w naszej szkole, odbył się konkurs matematycznego kodowania, w którym brali udział uczniowie z klas 5-8. Wydarzenie to było związane z Europejskim Tygodniem Kodowania- CodeWeek. Konkurs miał na celu rozwijanie zainteresowań i zdolności informatycznych i matematycznych.
Tytuł Mistrza Kodowania Matematycznego zdobyła uczennica klasy 6 c- Anastasia Afonina,
2 miejsce zajęła Agnieszka Loranty z klasy 7a,
na 3 miejscu uplasował się uczeń klasy 6b- Sebastian Rola.

 

4 października drużyna z naszej szkoły wzięła udział w turnieju terenowym na Gutwinie zorganizowanym przez PSP 14. Uczniowie wykazali się dużą znajomością tabliczki mnożenia oraz sprytnym liczeniem w pamięci zadań z aplikacji Taleblazer. Nasza drużyna zajęła 4 miejsce.

 

 

 

Skip to content