Rok szkolny 2020/2021

  • Bartosz Sobura i Marta Krzysztoń
    Finaliści konkursu Yes I Can. Bartosz Sobura, I miejsce w klasach drugich i Marta Krzysztoń , II miejsce w klasach pierwszych.

.

  • Anastasiia Afonina, uczennica klasy VII wyhodowała kryształ z ałunu potasowego KAl(SO4)2 x 12H2O, uzyskując II miejsce w 8 edycji Ogólnopolskiego Konkursu wzrostu kryształów, organizowanego przez Uniwersytet Śląski w Katowicach.

.

  • Jana Dąbek– klasa 4 a i Borys Cybulski – klasa 3 a, laureatami III Ostrowieckiego Turnieju PROste finanse, czyli BANKowe zagadki, organizowanego przez PSP nr 14.

.

  • Kacper Markiewicz i Lilianna Sprycha
    I miejsce w XVI Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim – „Życie nie po to jest, by brać” zajął Kacper Markiewicz za wiersz „Upadek”. Miejsce III przypadło dla Lilianny Sprychy za wiersz „Ślad”.
.
  • Zosia Borcuch, Marcel Ciździeloraz Jan Dąbek i Amelia Bąk
    W międzyszkolnym konkursie grafiki komputerowej “Nowe jak stare, stare jak nowe” II miejsce zajęła Zosia Borcuch z klasy IVa, wyróżnienie otrzymał Marcel Ciździel z klasy IIc oraz Jan Dąbek z klasy IV a i Amelia Bąk z klasy III a.
.
  • Maja Mazur i Radosław Farys
    Laureaci konkursu informatycznego: „Jak zmieniało się miasto i szkoła Zespół Szkół nr 3 (THM) na przełomie lat”: Maja Mazur zajęła I miejsce w kategorii prezentacja multimedialna i Radosław Farys II miejsce w kategorii film.

    Wyróżnienia otrzymali:
    Piotr Młodawski, Kamila Kazimierska, Milena Loranty, Zuzanna Laskowska, Paulina Krzos, Maja Gawłowska, Tomasz Masternak, Igor Rusiecki, Afonina Anastasiia.
.
  • Mateusz Szczepański – finalista I konkursu Królowa nauk w Geografii.
.
  • Anna Piecewicz-Sokołowska z klasy 3b, Franciszek Włodarskiz klasy 2a, Natalia Brodalka z klasy 1b finalistami szkolnego konkursu recytatorskiego pod hasłem ,,Spotkanie z Panem Julianem”.
    Laureaci konkursu:
    1. miejsce zdobyła Anna Piecewicz-Sokołowska z klasy 3b.
    2. miejsce Franciszek Włodarskiz klasy 2a.
    3. miejsce Natalia Brodalka z klasy 1b.
    Wyróżnienie otrzymała Liliana Tłuczkiewicz z oddziału przedszkolnego.
.
  • Mateusz Szczepański – wyróżnienie w Miejskim Konkursie Ortograficznym dla klas V i VI w BWA.
.
  • Natalia Krypeluczennica klasy 6c została laureatką XXII edycji Konkursu geologiczno-środowiskowego “Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” organizowanego przez Państwowy Instytut Geologiczny w Kielcach.

.

  • Julia Tłuczkiewicz zajęła II miejsce w Konkursie Pieśni Patriotycznych „Śpiewamy dla Ciebie Polsko” zorganizowanym przez Wojewodę Świętokrzyskiego, Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty oraz Instytut Pamięci Narodowej Delegatura w Kielcach.

 

Skip to content