Rok szkolny 2021/2022

• Michalina Czuba – 1 miejsce w kategorii klas 3; Borys Cybulski – 1 miejsce w kategorii klas 4; Jan Dąbek -1 miejsce w kategorii klas 5 w IV Ostrowieckim Turnieju „Proste finanse czyli Bankowe zagadki”.
    Ola Borek – wyróżnienie w konkursie fotograficznym „ Matematyczny Ostrowiec”

• Krzysztof RutkowskiIII miejsce w kategorii klas pierwszych; Marta Krzysztoń – II miejsce w kategorii klas drugich; Bartosz Sobura – II miejsce w kategorii klas trzecich w V Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „Yes I can”.

• Julia Buczkowska i Jan Dąbek – II miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Królowa Nauk w Geografii organizowanym przez PSP nr 10

• Liliana Tłuczkiewicz – I miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Religijnej ” Songs For The Lord”, którego organizatorem był Katolicki Zespół Edukacyjny.

• Beata Adamska – II miejsce w Powiatowym Konkursie Informatycznym zorganizowanym we współpracy z ZS nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

• Wiktor Ciecieląg – III miejsce, Lilianna Sprycha – wyróżnienie w XVII Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim “Wolność nie jest dana raz na zawsze” zorganizowanym przez PSP nr 3 w Ostrowcu Świętokrzyskim

• Kornel Korzeniecki – II miejsce – piłeczka palantowa chłopców, Kania Kacper – III miejsce – 300m chłopców, Czyżewski Piotr – V miejsce – skok w dal chłopców, Krawczykowski Patryk – 5 miejsce – 100 m chłopców w III Mityngu w lekkiej atletyce o Puchar Prezydenta Miasta Jarosława Górczyńskiego

• Nikola Jurys, Nikola Okoń, Natalia Janik, Izabela Stępień – III miejsce w Powiatowych Mistrzostwach w MINISIATKÓWCE dziewcząt i chłopców

• Lena Nowak, Aleksandra Drach, Natalia Brodnicka – I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach w MINISIATKÓWCE dziewcząt i chłopców

• Grupa teatralna ,,Happy Stars”– II miejsce w wojewódzkim projekcie “Teatr działa”

• Dominik Szymański – Laureat IX Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego.

• Marcel Ciździel – wyróżnienie konkursie plastycznym „ Coś ciekawego, z czegoś odzyskanego”, zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 1.

• Oliwia Stępień – III miejsce w VII Edycji Konkursu Ortograficznego, organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

• Dominik Szymański – II miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Językowym „Językomaniacy w Staszku”, organizowanym przez Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Ostrowcu Świętokrzyskim.

• Antoś Guryniuk i Adaś Rutkowski w konkursie plastycznym “Zdrowo i aktywnie z rodziną”, zorganizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 5, otrzymali wyróżnienia.

• Klasa 1a została NAJSYMPATYCZNIEJSZĄ KLASĄ w powiecie ostrowieckim w plebiscycie Echa Dnia “Pierwszaki 2021”.

• Sonia Banaś, Oliwia Rutkowska, Dawid Gromczyk, Jakub Chlewicki, Patryk Krawczykowski – I miejsce w konkursie na najlepszy mini biznesplan

• Maja Kołbut-I miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Patriotycznej, organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 9 w Ostrowcu Świętokrzyskim.

• Iga Majeska – I miejsce w kat. Kl. I-III, Nikola Szymańska – I miejsce w kat. Kl. IV-VIII, Jan Dąbek oraz Collin Villemin– nagrody publiczności w szkolnym konkursie „Zdrowe śniadanie” zorganizowanym w ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania.

• Szkolny Chór
    III miejsce w Przeglądzie Pieśni Patriotycznych i Legionowych