Klasowe spotkania z wychowawcami:

18.09.2023r. Zebranie z Rodzicami kl. 0, I, II, III – godz. 16.00
Zebranie z Rodzicami kl. IV, V, VI, VII i VIII – godz. 17.00

 

18.12.2023r. Zebranie z Rodzicami kl. 0, I, II, III – godz. 16.00
Zebranie z Rodzicami kl. IV, V, VI, VII i VIII – godz. 17.00

 

01.02.2024r. Zebranie z Rodzicami kl. 0, I, II, III – godz. 16.00
Zebranie z Rodzicami kl. IV, V, VI, VII i VIII – godz. 17.00

 

09.05.2024r. Zebranie z Rodzicami kl. 0, I, II, III – godz. 16.00
Zebranie z Rodzicami kl. IV, V, VI, VII i VIII – godz. 17.00

 

Godziny konsultacji nauczycieli z rodzicami oraz uczniami:

 

L.P.

NAZWISKO I IMIĘ

DZIEŃ

GODZINA

NR SALI

1.

Agatowska Anna

środa

7.45 – 8.45

sala nr 7

2.

Andryka Agnieszka

poniedziałek

11.30 – 12.30

sala nr 7

3.

Banasik Małgorzata

od poniedziałku do czwartku

13.00 -13.20

sala oddziału przedszkolnego

4.

Bocian Regina

czwartek

9.40 – 10.40

pokój nauczycielski

5.

Borkowska Bożena

piątek

8.45 – 9.45

sala nr 32

6.

Borowska Weronika

nauczyciel dostępny podczas spotkań z rodzicami

7.

Bronkowska – Graboń Agnieszka

poniedziałek

11.30 – 12.30

świetlica szkolna

8.

Chojnacka Justyna

czwartek

10.35 – 11.35

sala nr 23

9.

Czarnecka Edyta

środa

13.30 – 14.30

sala nr 39

10.

Ćwikliński Dawid

piątek

10.35 – 11.35

pokój nauczycielski

11.

Dulny Dorota

czwartek

12.45 – 13.45

sala nr 5

12.

Duniec Eliza

środa

14.00 – 15.00

biblioteka

13.

Dukielska Nina

czwartek

8.50 – 9.50

sala nr 31

14.

Dybiec Karolina

wtorek

9.40 – 10.40

sala nr 32

15.

Farys Dorota

poniedziałek

czwartek

8.30 – 8.45

10.00 – 10.45

świetlica

sala nr 36

16.

Jachimska Małgorzata

czwartek

14.00 – 15.00

gabinet psychologa

17.

Jakubczyk Anna

środa

13.35 – 14.35

sala nr 1

18.

Jurasz Ewelina

poniedziałek

10.35 – 11.35

sala nr 24

19.

Jasiak Elżbieta

czwartek

8.45 – 9.45

sala nr 26

20.

Kasińska Joanna

poniedziałek

12.40 – 13.40

sala nr 10

21.

Kacprzak Arkadiusz

środa

13.30 – 14.30

sala nr 29

22.

Karolewska Jolanta

piątek

10.35 – 11.35

sala nr 28

23.

Kowalska Monika

środa

10.35 – 11.35

pokój nauczycieli w-fu

24.

Korpik Karolina

poniedziałek

8.40 – 9.40

sala nr 4

25.

Łabuz – Bębas Kalina

poniedziałek

piątek

 

12.30 – 13.00

13.00 – 13.30

 

sala nr 7

26.

Madej Leszek

poniedziałek

11.30 – 12.30

pokój nauczycielski

27.

Madej Agnieszka

poniedziałek

9.30 – 10.30

gabinet psychologa

28.

Malowańska Anna

poniedziałek

13.30 – 14.30

pokój nauczycielski

29.

Majewska Monika

poniedziałek

8.45 – 9.45

sala nr 7

30.

Masternak Aneta

poniedziałek

12.30 – 13.30

sala nr 29

31.

Męciwoda Andrzej

środa

czwartek

10.45 – 11.30

8.30 – 8.45

pokój n-la w-fu

świetlica szkolna

32.

Miernikiewicz Justyna

środa

11.30 – 12.30

świetlica szkolna

33.

Mikla Anna

środa

10.35 – 11.35

sala nr 7

34.

Prucnal Renata

poniedziałek

15.00 – 16.00

gabinet wicedyrektora

35.

Pypeć Renata

wtorek

10.35 – 11.35

pokój nauczycieli w-fu

36.

Rożek Monika

poniedziałek

9.00 – 10.00

gabinet pedagoga szkolnego

37.

Salwa Jolanta

nauczyciel dostępny podczas spotkań z rodzicami

38.

Skarba Magdalena

czwartek

11.15 – 11.45

pokój nauczycielski

39.

Słowińska Renata

piątek

11.00 – 11.30

sala nr 33

40.

Stola Katarzyna

piątek

11.45 12.45

sala nr 27

41.

Sypioła Edyta

poniedziałek

8.00 – 8.10

pokój nauczycielski

42.

Waśniewska – Grunt Iwona

czwartek

11.30 – 12.30

sala nr 34

43.

Wykrota Edyta

wtorek

10.35 – 11.35

sala nr 25

44.

Ziętala Renata

poniedziałek

8.00 – 8.10

mała sala gimnastyczna

45.

Zybała Ewelina

piątek

9.40 – 10.40

sala nr 22

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Skip to content