I miejsce – Maja Szymańska z klasy II b zajęła w międzyszkolnym konkursie literackim “Czy warto marzyć”

Julka Łojek z klasy 4c- wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie ,,Lutnia wiejska”

Bartosz Kaczor z kl.5a, Natalia Surowiecka z kl.5b oraz Emilia Prokop z klasy 5c -IV miejsce

w III Turnieju Matematycznym w PSP nr 5

Wyróżnienia dla Jakuba Bojary z klasy I a i Ksawerego Dukielskiego z klasy II a w konkursie recytatorskim w PSP nr 5-„Zdrowie w poezji dziecięcej”

II miejsce dla Blanki Susfał, kl.1b oraz wyróżnienie dla Eleny Sularz, 1b w konkursie ekologicznym pod hasłem “Myśl selektywnie”

Beata Adamska, kl. 5c – III miejsce i Marcelina Kromke, kl. 5c – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „T – shirt a la francoise”

Patrycja Maj z kl.7a i Marek Majcher z kl.7b zajęli I miejsce drużynowe w Międzyszkolnym Konkursie Językowym,, Aby język giętki.. .”

Natalia Surowiecka z klasy 5b oraz Beata Adamska z klasy 5c – VI i V miejsce w Konkursie Ortograficznym zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną

Kinga Lipińska z kl.6 b zajęła I miejsce w XIX Międzyszkolnym Konkursie ,,Mistrz Ortografii”.
Marietta Major i Antonina Pierzchała zajęły dwa równorzędne IV miejsca.

Klasa 6a i 6b – III miejsce w Mistrzostwach Ostrowca Św. Szkół Podstawowych w Mini koszykówce Chłopców

Siatkareczki z czwóreczki zajęły III miejsce w Ostrowieckiej Vollemanii 2

Wiktoria Milewicz, Nikola Olech, Weronika Szczechura , Piotr Młodawski i Martyna Wykrota -Laureaci Winter Camp ( tydzień ferii z językiem angielskim i sportem) organizowane przez PSP nr 5.

Klaudia Rola z klasy 2b otrzymała szczególne wyróżnienie za utwór ”Gore Gwiazda Jezusowi” w Konkursie Kolęd i Pastorałek organizowanym przez PSP nr 9.

Nella Kwiatkowska, Ola Sałkowska i Kasia Niewiadomska – III miejsce w Mistrzostwach Ostrowca Świętokrzyskiego w tenisie stołowym dziewcząt.

Michał Kasprowicz – I miejsce w Ostrowieckich Biegach Niepodległości (rocznik 2008) oraz I miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych ( rocznik 2008)

Maksym Matyszewski i Olaf Jurek – II miejsce w Pierwszym Ostrowieckim Turniej Procent w finansach czyli Bankowe zagadki.

Skip to content