Rok szkolny 2023/2024

  • Uczniowie klasy 3b Krzysztof Rutkowski oraz 3c Krzysztof Heba zajęli III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie ,, Królowa Nauk w Geografii”,, Królowa Nauk w Przyrodzie”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Aleksandra Religa kl. 6a (wyróżnienie), Maja Kasprzyk kl. 5c (3 miejsce), Filip Góźdź kl. 5c (2 miejsce) w XIX Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim “Nie jesteś sam”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 3 miejsce w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, drużynę z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 reprezentowali – Adam Kołacz – klasa 5c, Franciszek Kowalski oraz Olaf Gruszczyk z klasy 5a

 

 

 

 

 

 

 

  • 1 miejsce dla Bartosza Sobury, ucznia klasy 5c w konkursie plastycznym “Pszczoły nasze życie” organizowanym przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania “Krzemienny Krąg”.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 4 miejsce w Turnieju Koszykówki Szkół Podstawowych
Uczniowie naszej szkoły w składzie: Mateusz Bidos, Piotr Czyżewski, Daniel Forma, Hubert Kozłowski, Michał Nowak, Kacper Latos, Patryk Szczechura, Oskar Lenartowicz oraz Wiktor Jabłoński wzięli udział w 1 turnieju Koszykówki Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego.
  • ZERÓWKA: Bartosz Rogala – I miejsce, Gabriel Baradziej, Bartosz Charabin – szczególne wyróżnienia, Leon Jaśkiewicz, Milena Papis, Liliana Sykutowska – wyróżnienia w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym “Wiosna w lesie”.

 

 

 

  • Uczniowie klasy 8a otrzymali wyróżnienie w kategorii na najciekawszy biznes plan konkursu pt. „Dziś uczeń, jutro przedsiębiorca” organizowanym przez Centrum Rozwoju Lokalnego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

 

  • Jan Jasiński uczeń klasy 7b zajął II miejsce w rejonowym etapie Olimpiady Zdrowia z Biedronką.

 

  • Gabriela Gardynik z klasy 7b wzięła udział Ogólnopolskim Konkursie i Teście wiedzy „Cyberbezpieczni”, znalazła się w finałowej pięćdziesiątce najlepszych uczniów w Polsce uzyskując 36 pozycję.

 

  • Adam Kołacz, Bartosz Sobura, Franciszek Włodarski zajęli 1 miejsce w Powiatowym Konkursie ,,Dzisiaj sport jutro zdrowie”.

 

  • Uczniowie klasy 7a Zofia Borcuch, Aleksandra Drach, Natalia Bronicka, Zuzanna Prokop, Zofia Szymańska, Ksawery Dukielski – wyróżnienie w powiatowym konkursie “Przemoc to niemoc” w kategorii praca multimedialna.
  • Aleksandra Religa – klasa 6a – otrzymała wyróżnienie w powiatowym konkursie “Przemoc to niemoc” w kategorii praca plastyczna.

  • Franek Tomporowski – I miejsce w kategorii rocznik 2013 oraz młodsi na dystansie 600m – klasa 4a i Patryk Szczechura – II miejsce w kategorii rocznik 2009-2010 na dystansie 1500 m – klasa 7b, Piotr Czyżewski3 miejsce w w skoku w dal podczas V Mityngu w lekkiej atletyce o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego w “Indywidualnych Biegach Przełajowych 2023 Ostrowieckich Szkół Podstawowych”.
Skip to content