Dlaczego Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim
jest wyjątkowa?

Nasza szkoła wyróżnia się przede wszystkim rodzinną atmosferą i indywidualnym podejściem do ucznia.

Oto 13 powodów, dla których warto wybrać PSP 4:

1. W naszej szkole każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, któremu pomagamy odnaleźć swój potencjał oraz towarzyszymy mu w nauce samodzielności i odpowiedzialności.

2. Gwarantujemy właściwą stymulację rozwoju poznawczego, społecznego, emocjonalnego i fizycznego.

3. Oferujemy możliwość doskonalenia talentów naszych uczniów. Oprócz pomocy w ramach podstawowego toku nauczania uczniowie doskonalą swoje talenty oraz rozwijają pasje w ramach zajęć pozalekcyjnych. Odbywają się one poza godzinami lekcyjnymi i sprawiają, że nauka staje się prawdziwą przyjemnością płynącą z naturalnego zaspokajania ciekawości świata.

4. Oferujemy wsparcie pedagogiczne.

5. Zapewniamy opiekę na świetlicy szkolnej w godz. 6:30-17:30.

6. Prowadzimy zajęcia z wykorzystaniem nowoczesnych metod nauczania.

7. Dbamy, aby każde dziecko sumiennie wykonywało swoje obowiązki, co z pewnością wpłynie na jego przyszłość i ułatwi start w dorosłe życie.

8. Organizujemy tematycznie urozmaicone warsztaty w szkole oraz różnego rodzaju wyjścia i wyjazdy o charakterze edukacyjnym i integracyjnym.

9. Propagujemy zdrowy tryb życia: prowadzimy profesjonalne zajęcia z wychowania fizycznego, proponujemy zdrowe posiłki obiadowe, a w czasie przerw uczniowie mogą skorzystać z cateringu i zakupić zdrowe kanapki.

10. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo przez cały czas pobytu dziecka w szkole. Na terenie szkoły panuje absolutny zakaz wstępu dla osób z zewnątrz, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo i sprzyja kameralnej, ciepłej atmosferze, w której harmonijny rozwój dziecka jest priorytetem.

11. Zaletą naszej szkoły jest jej położenie w pięknym otoczeniu, w centrum miasta.

12. Bezpośrednio przy obiekcie znajduje się duży i wygodny parking, który stanowi udogodnienie dla wszystkich zmotoryzowanych. Dodatkowo w odległości około 50 metrów od obiektu znajduje się przystanek autobusowy umożliwiający szybki dojazd do każdej części miasta.

13. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 to nowocześnie wyposażone, nowe sale dydaktyczne oraz doświadczona, wykwalifikowana kadra pedagogiczna.

To wszystko sprawia, że nasza szkoła jest inna niż wszystkie.

Sprawdź  zasady rekrutacji i dołącz do nas już dziś!!!