Julia Tłuczkiewicz – uczennica klasy VIIIb Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Jest osobą wyróżniającą się w społeczności szkolnej zarówno pod względem zachowania jak i wysokich wyników w nauce. Charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą, odpowiedzialnością i skromnością, czym zjednuje sobie przyjaźń i szacunek nauczycieli, koleżanek i kolegów. Jest osobą o szerokich zainteresowaniach i uzdolnieniach artystycznych. Kocha śpiewać. Jej występy solowe stanowią oprawę szkolnych i miejskich uroczystości. Wielokrotnie reprezentowała szkołę i MCK na krajowych i międzynarodowych festiwalach zdobywając czołowe miejsca. Sukcesów jakie osiąga nie sposób wyliczyć. Na przestrzeni ostatnich miesięcy zajęła czołowe pozycje w następujących konkursach:

  • 1 miejsce w V Międzynarodowym Festiwalu Piosenki “World Song” w Sosnowcu
  • 1 miejsce w 19 Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki “Dozwolone do lat 19” w Stargardzie
  • 1 miejsce w V Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Młodzieżowej “StarAch” w Starachowicach
  • 1 miejsce w Międzynarodowym Festiwalu ”PODLASKA NUTA”-BIELSK PODLASKI
  • 1 miejsce w Międzynarodowym Festiwalu WORLD VISION-“MIUZIKOS TALENTY JYGA” – w Wilnie
  • 1 miejsce w Międzynarodowym Festiwalu ”BRILIANT VOICES”-MONACO-MONTE CARLO
  • 1 miejsce w Międzynarodowym Festiwalu ”PS ACADEMY & FEEL GROOVE ”- Riminia
  • Nagroda specjalna – nominacja w międzynarodowym „Voice” w Belgradzie.

Julia jest posiadaczką zaszczytnego tytułu Talenty Świętokrzyskie oraz zdobywczynią nagrody od Zarządu Województwa dla wybitnie uzdolnionych uczniów i studentów.

W wolnych chwilach Julka rozwija pozamuzyczne pasje tj. gimnastyka artystyczna, malowanie na płótnie i artystyczne makijaże. Pisze również teksty i komponuje muzykę do swoich piosenek. Swoimi talentami przyczyniła się do promocji PSP nr 4 współtworząc tekst i wykonując dwa utwory „Czwórka w necie” oraz „Idę dziś znów”.

Różnorodne zajęcia i warsztaty doskonalące głos potrafi pogodzić z obowiązkami szkolnymi. Bardzo wysoka średnia jaką uzyskuje co roku jest odzwierciedleniem nie tylko jej zdolności ale i ambicji.

Mimo tak licznych obowiązków zawsze służy pomocą innym i to właśnie sprawia, że skupia wokół siebie grono koleżanek i kolegów. Jej zachowanie, postawa społeczna są wzorem do naśladowania dla innych uczniów szkoły. Życzliwa, czuła na problemy drugiej osoby.

Bardzo często bierze udział w koncertach charytatywnych np. na rzecz niepełnosprawnych dzieci, dla Fundacji “Przylądek Nadziei” wraz z innymi uczestnikami The Voice Kids.

Ma niewyczerpane zasoby energii, kocha sport oraz zdrowe odżywianie. Jest niespokojną artystyczną duszą, która zawsze dąży do celu.

Skip to content