Rok szkolny 2023/2024

• ZERÓWKA: Bartosz Rogala – I miejsce,

Gabriel Baradziej, Bartosz Charabin – szczególne wyróżnienia,

Leon Jaśkiewicz, Milena Papis, Liliana Sykutowska – wyróżnienia

w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym “Wiosna w lesie”.

• Uczniowie klasy 8a otrzymali wyróżnienie w kategorii na najciekawszy biznes plan konkursu pt. „Dziś uczeń, jutro przedsiębiorca” organizowanym przez Centrum Rozwoju Lokalnego w Ostrowcu Świętokrzyskim.

• Jan Jasiński uczeń klasy 7b zajął II miejsce w rejonowym etapie Olimpiady Zdrowia z Biedronką.

• Gabriela Gardynik z klasy 7b wzięła udział Ogólnopolskim Konkursie i Teście wiedzy „Cyberbezpieczni”, znalazła się w finałowej pięćdziesiątce najlepszych uczniów w Polsce uzyskując 36 pozycję.

• Adam Kołacz, Bartosz Sobura, Franciszek Włodarski zajęli 1 miejsce w Powiatowym Konkursie ,,Dzisiaj sport jutro zdrowie”.

• Uczniowie klasy 7a Zofia Borcuch, Aleksandra Drach, Natalia Bronicka, Zuzanna Prokop, Zofia Szymańska, Ksawery Dukielski – wyróżnienie w powiatowym konkursie “Przemoc to niemoc” w kategorii praca multimedialna.
  • Aleksandra Religa – klasa 6a – otrzymała wyróżnienie w powiatowym konkursie “Przemoc to niemoc” w kategorii praca plastyczna.
  • Franek Tomporowski – I miejsce w kategorii rocznik 2013 oraz młodsi na dystansie 600m – klasa 4a i Patryk Szczechura – II miejsce w kategorii rocznik 2009-2010 na dystansie 1500 m – klasa 7b, Piotr Czyżewski3 miejsce w w skoku w dal podczas V Mityngu w lekkiej atletyce o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego w “Indywidualnych Biegach Przełajowych 2023 Ostrowieckich Szkół Podstawowych”.