NIE zmarnuj swojego życia – koncert rapu

Projekt „Rymcerze” jest profilaktyką uzależnień i polega na dynamicznym spotkaniu dwóch raperów z młodzieżą na sali gimnastycznej. W zajęciach wezmą udział uczniowie klas 7 i 8 (łącznie sto osób). Projekt ma na celu uświadomienie zagrożeń związanych z używkami, zmianę postawy u młodzieży, zachęcenie do rozwijania swoich zainteresowań.

Patronem honorowym projektu są: Ministerstwo Sprawiedliwości, Rzecznik Praw Dziecka oraz Fundacja Edukacja z Wartościami.

Projekt „Rymcerze” jest kontynuacją zajęć „Profilaktyczne ABC z przedsiębiorczością”, które jesienią ubiegłego roku szkolnego zostały przeprowadzone w naszej szkole z uczniami klas ósmych przez Agencję Rozwoju Lokalnego oraz wstępem do zaplanowanych zajęć związanych z mówieniem „Nie”, które poprowadzi szkolny pedagog.

Czas rozpoczęcia

środa, 20 marca, 2019