Dzień życzliwości i pozdrowień

Dzień Życzliwości i Pozdrowień obchodzony będzie w naszej szkole z wielkimi uśmiechami, miłymi słowami i gestami. Tego dnia uczniowie przychodzą w elementach ubioru w kolorze radości czyli “żółtym”.

Od poniedziałku do czwartku klasy biorą udział w konkursie na najdłuższy łańcuch życzliwości, który 21 listopada zostanie w całości zaprezentowany.

Od godziny 8.00 uczniowie z Samorządu Uczniowskiego będą witać w drzwiach szkolnych wszystkich uczniów z uśmiechem i miłym słowem, a rodziców odprowadzających swoje pociechy do szkoły z naklejkami w postaci buziek.

Tego dnia w szkole przeprowadzona zostanie sesja fotograficzna z przyjacielem, koleżanką lub kolegą z użyciem zabawnych rekwizytów. Uczniowie z klas młodszych odwiedzą swoich młodszych kolegów i koleżanek z pobliskiego przedszkola, zaś starsi uczniowie przekażą miłe słowa i uśmiechy swoim starszym kolegom z II LO im. J. Chreptowicza, oraz pracownikom z sąsiadujących ze szkołą instytucjami.

W szkole przez cały dzień będzie pracowała uczniowska poczta życzliwości .

Czas rozpoczęcia

czwartek, 21 listopada, 2019