Dzień Języka Hiszpańskiego

Zapraszamy całą społeczność szkoły do wspólnego celebrowania wydarzenia jakim jest przypadający na dzień 23 kwietnia Dzień Języka Hiszpańskiego.

Nasza szkoła czynnie włącza się w promocję języka hiszpańskiego organizując w najbliższych dwóch tygodniach kampanię promującą kulturę, zwyczaje tego kraju oraz naukę języka hiszpańskiego.

Uczniowie, wraz z nauczycielami, zaplanowali uroczyste obchody Dnia Języka Hiszpańskiego, które zostaną poprzedzone organizacją różnego rodzaju wydarzeniami trwającymi dwa tygodnie. W tych dniach zapraszamy do udziału w quizach, konkursach oraz ciekawych akcjach poświęconych Hiszpanii oraz językowi hiszpańskiemu.

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami i udziału w wydarzeniach —> Regulamin udziału w wydarzeniach z okazji Dnia Języka Hiszpańskiego

Czas rozpoczęcia

piątek, 23 kwietnia, 2021